ЦЕЦА ЗАПЕВАЛА ХИТ БАЈЕ МАЛОГ КНИНЏЕ: Погледајте снимак луде журке у вили Ражнатовића (ВИДЕО)
АТМОСФЕРА на прослави поводом рођења Богданиног и Вељковог сина, у вили Ражнатовића, достигла је врхунац када је Цеца запевала хит Баје Малог Книнџе "Морем плови једна мала барка".

Фото: Новости
Цецу је у том тренутку снимио познати боксер Марко Николић, иначе велики пријатељ Вељка Ражнатовића.
У једном тренутку званице су изашле на улицу, блокирале исту, а кум је организовао спектакуларни ватромет који је обасјао Дедиње и Београд.
Богдана Ражнатовић породила се јуче у Београду. Супруга Вељка Ражнатовића на свет је донела сина у једној београдској приватној клиници.
(алоонлине.ба)

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

"ПОЧИВАЈ У МИРУ" Бајић се опростио од драгог колеге: "Нека ти је вечна слава"
ГЛУМАЦ, редитељ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је у 72. години, 22. септембра.
27. 09. 2025. у 09:35
Коментари (0)