ОТВОРИЛА ЛЕТЊУ СЕЗОНУ НА ЦРНОГОРСКОМ ПРИМОРЈУ: Драгана Мирковић одржала велики концерт у Улцињу (ФОТО)
НАЦИОНАЛНА естрадно-музичка фолк уметница Србије, Драгана Мирковић, синоћ је у оквиру своје хуманитарне турнеје "До последњег даха" одржала велики концерт у Црној Гори, у приморксом граду Улцињ, у ивент центру "Примавера".
Фото: Новости
На наступ је дошла видно расположена у свом стилу, а атмосфера, само какву Драгана зна да направи, била је узаврела.Луче из Касидола је у Улцињу чекало много људи, не би ли видели своју музичку краљицу и уживали у њеним хитовима.
Фото: Новости
Гага је све време певала на сцени, не скидајући осмех са лица. Концерт је започела песмом „Умирем мајко“, а фолк дива је фанове подсетила на њене велике хитове из периода „Јужног ветра“, као што су „Мило моје, што те нема“, „Кад би знао како чезнем“, „Симпатија“, али и на нумере из Драганине каријере дуге 40 година, „Последње вече“, „Сама“, „Печат на уснама“, и многе друге.
Фото: Новости
Концерт је трајао више од три сата, публика је све време певала углас са Драганом, често скандирала њено име. На крају су је посетиоци испратили са бине огромним аплаузом, надајући се да ће ускоро поново имати прилике да је виде и чују.
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)