ПОСЛЕ 15 ГОДИНА: "Фрајле" поново на месту где су у почеле каријеру (ФОТО)
01. 06. 2024. у 21:35
ЖЕНСКИ САСТАВ "Фрајле" ускоро ће поново запевати у граду, у ком су и кренуле пут музичке орбите.
Повезане вести

БУЈИЦА ЕМОЦИЈА: Дани музичке љубави са "Фрајлама" (ФОТО)
ПОПУЛАРНЕ чланице групе "Фрајле", Невена Буча, Јелена Буча и Наташа Михајловић након дирљивих незаборавних тренутака и еуфорије која их је пратила на послдњем емотивном концерту у Чаковцу, популарне Новосађанке за дане љубави, поново су се вратиле у овај град.
15. 02. 2025. у 11:50

ИНСПИРАЦИЈА ЈЕ ДОШЛА СА НЕБА: Чланица групе "Фрајле" Јелена Буча нову песму посветила настрадалој девојчици из "Рибникара" (ФОТО/ВИДЕО)
ЧЛАНИЦА групе „Фрајле“ Јелена Буча ових дана се посветила хуманој мисилији и уметничком раду, снимивши песму „Ангелина” коју је посветила настадалој девојчичи Ангелини Аћимовић из ОШ “Владислав Рибникар”.
20. 01. 2025. у 18:45

ДОБРО ВЕЧЕ СТАРИ, ДОБРИ ТАМБУРАШИ: Фрајле и Аца Софронијевић приредили бећарску музичку забаву (ФОТО)
ГРУПА "Фрајле" објавиле су други студијски албум за ову годину под називом "Добро вече стари, добри тамбураши" а пожелеле су и добро јутро представницима медија са којима су организовале дружење уз радни доручак.
20. 12. 2024. у 12:05
Најновије из рубрике

МНОГИ СУ МИСЛИЛИ ДА ЈЕ ЗАПРАВО ВЕЉКО СТАРИЈИ: Откривено која је разлика у годинама између Богдане и Цециног сина
Богдана Ражнатовић, супруга боксера Вељка Ражнатовића, прославила је јуче, 13. марта, свој 29. рођендан у друштву сестара и најближих пријатељица.
14. 03. 2025. у 23:15

БЕБА С НЕБА: Оља Црногорац трудна после дуге борбе! "Будуће маме не губите наду"
ПОСЛЕ дуге борбе бивша водитељка и манекенка остала је у другом стању
14. 03. 2025. у 22:28

СПОЈ ТРАДИЦИОНАЛНЕ И МОДЕРНЕ МУЗИКЕ: Борко Радивојевић је српски хармоникаш са највише освојених награда (ФОТО)
КАДА се говори о хармоници у Србији, име Борка Радивојевића заузима посебно место.
14. 03. 2025. у 21:50

Слађана Томашевић раскинула веридбу после 5 година везе: "Дала сам срце на длану"
КАДА је водитељка Слађана Томашевић (51) раскинула веридбу после петогодишње везе, одмах је доспела у жижу јавности.
14. 03. 2025. у 21:34

МЕЛИНА СЕ ВРАТИЛА У СРБИЈУ "Дуго не живим уобичајено, деца су навикла"
МЕЛИНА Џиновић је по повратку у Србију дан провела у центру престонице.
14. 03. 2025. у 21:21
Коментари (0)