УМРО ЗОКИ ШУМАДИНАЦ (49)

Марко Колашинац
Марко Колашинац

07. 06. 2024. у 14:06

ПОЗНАТИ шоумен и бивши задругар Зоки Шумадинац преминуо је у 49. години.

УМРО ЗОКИ ШУМАДИНАЦ (49)

Foto: ATA Images

Како тврди извор близак Зокију, преминуо је од последица срчаног удара.

- Умро је ноћас у сну. Заспао је синоћ и није се пробудио. Имао је проблема са срцем, доживео је срчани удар - тврди извор за Курир.

Зоки Шумадинац рођен је 8. 8. 1975. године у Аустрији, а живео је у Горњем Милановцу. Бавио се певањем, али и псеудонаучним дисциплинама као што су езотерија и астрологија.

Зоки је јавности постао познат по својој нумери под називом “Аутотјун” која је за само неколико недеља достигла милионске прегледе.

Убрзо потом постао је учесник "Задруге 3", а затим и "Задруге 5", али се није дуго задржао.

Зокију је иначе позлило у току трајања једне од сезона "Задруге", а свему су присуствовали и задругари који су звали помоћ. Зоки је тада почео да се тресе и ухватио се за главу, а убрзо је и напустио Белу кућу како би му била указана помоћ. Имао је проблема са срцем и већ је пре тога преживео инфаркт.

Имао три клиничке смрти

Зоки Шумадинац тврди да се након три клиничке смрти све променило у његовом организму, као и то да је добио посебне моћи.

За себе је говорио да је позитиван и добронамеран, а иза себе има један брак током ког је добио сина. Са бившом супругом је у коректним односима.

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

МОМЧИЛО ГАВРИЋ - НАЈМЛАЂИ ПОДОФИЦИР СВЕТА: Швабе му поклале целу породицу, с 8 лета се придружио војсци - рањен на Солунском фронту, одликов