ПРИХВАТИО САМ ДА ИМАМ ЛОШЕ ОСОБИНЕ: Љубомир Бандовић истакао да је пуно унутрашњих борби и спознаја, као и да тек сада може да им се посвети
ЉУБОМИР БАНДОВИЋ важи за једног од омиљених глумаца у Србији., веома је ангажован, а публика га некако највише воли због занимљивих улога у којима глуми криминалце.
Фото: Принтскрин Јутјуб/HYPE TV
Због свог специфичног изгледа, начина говора и улога, млађа публика га јако воли, а тиме је и освојио срца многих.
Фото: Принтскрин Јутјуб/HYPE TV
Рођен је у селу Андријевци код Берана, а породица Бандовић се из Андријеваца преселила у Врање због очевог посла. Како и сам каже родитељи су јако поносни што је израстао у доброг човека:
- Знате у Врању јесте позориште велико, али моји родитељи су фабрички радници, и немају идеју појма колико је Врањско позориште значајно и велико, али када су видели да им је једино да ме подрже, онда су ме подржали.Скоро су ми баш рекли да су јако поносни на мене, није ту било пуно тапшања по рамену, и егзалтације поводом успеха, њима је једино важно што о мени људи причају на људском нивоу све најлепше.
Фото: Принтскрин Јутјуб/HYPE TV
Како и сам каже , пуно је унутрашњих борби, и спознаја:
- Много се ствари сукобљава у вама, јер сте млади и не знате колико вам је воде доста.А онда то почнете да мирите у себи, ја сам престајао да имам лоше особине управо онда када сам прихватио да их имам. Тек тада сам могао да им се посветим и да радим на њима. И увек кажем нисам ја успео, и постао Далај Лама, мене умеју да изнервирају неке глупости попут људи који не знају да кажу ни добар дан, али учи се да се бори са тиме.
(ХАЈП ТВ - "ЧИТ ЧЕТ ЋАСКАЊЕ СА НЕМАЊОМ")
Препоручујемо
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)