ДОБРО ДОШЛИ У МОЈУ КАФАНУ: Жељко Васић спремио изненађење за београдску публику, као и три песме које је сам режирао (ФОТО/ВИДЕО)
ПОП ЗВЕЗДА Жељко Васић објавио је три нове песме, којим је уједно најавио и велики солистички концерт у МТС дворани.

Фото: Новости
Наиме, поп звезда ће се са београдском публиком дружити у "Својој кафани" 13. децембра, где ће и запевати између осталог и нове три песме "Пољуби ме једном", "Мирис коже" и "Моја остани".
У разговору за "Новости", Жељко је истакао да је био врло продуктиван у стварању нових песама, као његова екипа.
- Инспирација је била у мени и нама самима. Велики сам перфекциониста и то мора да звучи баш онако како треба. Спотове сам донекле суштински режирао, али и драго ће ми бити да нове три песме дођу до срца публике.

Фото: Новости
Жељко је закључио да ће лето бити радно, као и да нема стајања до концерта, што се тиче и наступа, тако и дискографских новитета.

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)