ПОЧИЊЕ СУЂЕЊЕ АЛЕКУ БОЛДВИНУ: Оптужен за убиство из нехата током снимања филма Рђа
09. 07. 2024. у 18:39
СУЂЕЊЕ америчком глумцу Алеку Болдвину за убиство из нехата током снимања филма "Рђа" („Rust“) требало би да почне данас, иако још није познато да ли ће Болдвин сведочити.
Повезане вести
ДЕВОЈЦИ СЕ ОДВЕЗАО ПОЈАС НА РОЛЕРКОСТЕРУ, А ОНДА ЈЕ ПОЧЕЛА ДА ВРИШТИ: Невероватна срећа (ВИДЕО)
ЈЕДНО вожња Мамба ролеркостером у забавном парку Worlds of Fun у Канзас Ситију претворила се у ноћну мору за пар из локалне заједнице.
01. 11. 2025. у 20:45
ЉУДИ ГОЛИМ РУКАМА ДИЗАЛИ ДЕЛОВЕ СМРСКАНЕ ЛЕТЕЛИЦЕ ДА ИЗВУКУ ЖРТВЕ: Хеликоптер пао на аутопут у Сакраменту међу аутомобиле (ВИДЕО)
ХЕЛИКОПТЕР пао на аутопут у Сакраменту, приликом рушења летелице медицинске службе у којој је било троје људи, сви превезени у болнице у критичном стању.
07. 10. 2025. у 07:57
Најновије из рубрике
УДОВИЦА ОЛИВЕРА ДРАГОЈЕВИЋА: "Муж ми је био спонзоруша, издржавала сам га - био је изгубљен случај"
УДОВИЦА Оливера Драгојевића проговорила је о непознатим детаљима о певачу и почетку њиховог забављања, а њена исповест шокирала је јавност.
14. 11. 2025. у 10:45
ОДМАХ САМ ПРИСТАЛА: Сузана Манчић је кума ОВОМ естрадном пару
ПРЕКО 30 година их веже пријатељство.
14. 11. 2025. у 10:23
ИСТИНА О ПОРЕКЛУ МИЛЕ ЈОВОВИЋ: Стекла светску славу али није заборавила корене - "Једини сам члан породице који није био у затвору"
МИЛА Јововић, српска манекенка и глумица, Форбесова најплаћенија манекенка 2004. године, остварила је каријеру у Холивуду и франшизом „Притајено зло“, а ово је њено право име и истина о пореклу.
14. 11. 2025. у 10:03
ЖЕНА БРУСА ВИЛИСА ОТКРИЛА ШТА ЋЕ УРАДИТИ НАКОН ЊЕГОВЕ СМРТИ: Његова последња улога ће оставити неизбрисив траг
СУПРУГА Бруса Вилиса у својој књизи открила је све о борби читаве породице са глумчевом болести као и колико је још живота остало холивудској звезди.
14. 11. 2025. у 09:37
ВЕРИЦА РАКОЧЕВИЋ ПРОДАЛА 3 СТАНА У ЦЕНТРУ ГРАДА И НИКАД СЕ НИЈЕ ПОКАЈАЛА: "Некад сам била срећна због скупе ташне, а сад што ходам боса"
СА СУПРУГОМ Вељком Кузманчевићем живи на Авали.
14. 11. 2025. у 09:06
Коментари (0)