МУЗИКА МИ ЈЕ КАО ИЗВОР ЖИВОТА: Едита Арадиновић својим доласком изазвала ерупцију емоција свих присутних (ФОТО)
МУЗИЧКА ЗВЕЗДА Едита Арадиновић наступила је на Фестивалу младих културе Србије у Књажевцу на Гургусовачкој кули, а публика је уживала у њеним хитовима.

Фото: Новости
Едита је са Књажевчанима певала песме као што су "Животиње", "Атлантида", "Рио, Рио", "Штикла" и многе друге. Након концерта са "Новостима" је поделила утиске и истакла да је поносна на своју каријеру.

Фото: Новости
- С обзиром на то да целу себе дајем када стварам музику и морам да признам да сам и те како поносна на људе са којима радим. Музика је мој извор живота и најбоља терапија. Поносна сам на сваку ноту своје каријере, а ускоро ћу бити још поноснија, јер спремам албум, који ће бити право изненађење - рекла нам је Едита.
Нема сумње да је књажевачка публика уживала у Едитиним хитовима и да им је било лепо.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СКИНУЛА СЕ У КУПАЋИ: Милица Милша очарала фотком са базена, не скида осмех са лица (ФОТО)
ГЛУМИЦА не скида осмех са лица!
31. 07. 2025. у 11:30
Коментари (0)