ЧАРОБНО, ЧАРОБНО: Елма Синановић доласком и концертом довела атмосферу до усијања на "Роштиљијади" (ФОТО)
ФОЛК ЗВЕЗДА Елма Синановић забављала је лесковчане на петој вечери 34. "Роштиљијаде".

Фото: Новости
Концерт је започела хитом "Ах, туго, туго", а потом су ређале остале нумере музичке звезде.
- Нисам у Лесковцу први пут, али први пут на овој манифестацији. Заиста сам одушевљена гостопримством, јер то може само Југ Србије - истакла је Елма за "Вечерње новости" и додала:
- Нове песме се раде, али никуд не журим. Имам неколико њих у фиоци, али када буде време за излазак, биће, важно је да буде квалитетно - закључила нам је фолк звезда.

Фото: Новости
Публика је пуна три сата певала са Елмом углас и одушевљења отишла својим кућама.

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

Мосвка рекла "ЊЕТ" Америци: "Нема говора, не пристајемо на то - рат у Украјини се неће тако завршити"
"ТАЈ ОДГОВОР је добро познат, и доследност позиције Руске Федерације се не мења."
20. 10. 2025. у 15:40 >> 16:03
Коментари (0)