КАЧКЕТ И МИНИ-СУКЊИЦА: Ево како Илда Шаулић спрема кондицију пред концерт (ФОТО)

Душан Цакић

07. 09. 2024. у 10:05

АКО би вам било речено да је фолк звезда Илда Шаулић обукла поло мајицу, мини-сукњицу, ставила качкет и иде да се бави спортом у коме удара по лоптици, прва асоцијација би била да се упутила на тениски терен.

КАЧКЕТ И МИНИ-СУКЊИЦА: Ево како Илда Шаулић спрема кондицију пред концерт (ФОТО)

Фото: Приватна архива

Што је и логично, јер наследница краља фолка позната је и по томе што се период свог живота професионално такмичила у овом спорту, али она је рекет одлучила да замени штапом, а тениску лопту - голф лоптицом.

Фото: Приватна архива

Илда ових дана пуном паром ради на припремама за свој концерт заказан за 10. октобар МТС дворани, а пошто је очигледно, да на овај начин спрема кондицију пред овај музички спектакл.

- Тенис јесте моја прва љубав, али сам заиста одушевљена голфом, јер је то спорт који осим физичког ангажовања подразумева боравак у природи и пружа мир. У свој гужви око проба, сценографије, костима, интервјуа и других обавеза које припрема једног концерта подразумева, то ми дође као време које издвојим за себе. После тога заиста сам пуна елана и имам више снаге да све одрадим - рекла је Илда за "Вечерње новости", која осим музичких, спрема и сценска изненађења за публику, која буде присуствовала београдском концерту.

 

БОНУС ВИДЕО:

НА ЈУГУ ГОВОРИМО НАШИМ ДИЈАЛЕКТОМ: Сања Вучић направила спектакл у Лесковцу, публика у делиријуму

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.

17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

Коментари (0)

СВЕТ ТЕНИСА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо саопштио Ју-Ес опен!