ОГЛАСИЛА СЕ УНУКА АНЕ БЕКУТЕ: Ево зашто је моја баба наставила да пева после Мркине смрти; Проговорила и Гоца Шаулић
24. 09. 2024. у 09:10
ЉУБАВ Ане Бекуте и Милутина Мркоњића трајала је 10 година. Након његове смрти, у новембру 2021. године, фолк звезда решила је да не даје изјаве за медије, али наставила је са певањем како би бар мало ублажила његов недостатак и тугу.
Повезане вести
ДОБИЛА САМ ПОЗИВ: Ана Бекута остварила сан Магдалени Врачић, овај потез променио је њену каријеру (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Ана Бекута и њена млада колегиница Магдалена Врачић на Ускрс објавиле су заједничку песму "Грожђе".
12. 04. 2026. у 22:45
СЛАВИМО ЉУБАВ: Ана Бекута уприличила спектакуларни концерт у Загребу за Дан љубави (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Ана Бекута одржала је вечерас велики солистички концерт у Загребу у загребачкој Арени, у главном граду Хрватске.
14. 02. 2026. у 22:16
НОЋ ЗА СРЦЕ И ДУШУ: Ана Бекута за Дан заљубљених певаће у Загребу (ФОТО)
ЗВЕЗДА народне музике Ана Бекута 14. фебруара одржаће велики концерт у загребачкој Арени, где ће са публиком прославити Дан заљубљених уз емоције, хитове и снажне поруке о љубави, према другима, али и према себи.
02. 02. 2026. у 18:50
Најновије из рубрике
Обратио се публици посебним речима: Јаков Јозиновић запевао по пети пут у Београду - Специјални гост вечери Бојан "Лексингтон" (ФОТО)
МЛАДА музичка звезда Јаков Јозиновић постао је главна тема у домаћој јавности, будући да му се концерти распродају у веома кратком временском интервалу, од свега неколико десетина минута.
17. 04. 2026. у 22:35
Мелина овим докрајчила Хариса! На свадби јој свира његов омиљени бенд
У престижни локал стигла је позната група Џипси кингс!
17. 04. 2026. у 22:30
Ово није AI - хит снимак из Оџака: Баја Мали Книнџа пева, а тек да видите ко је на бас гитари
ПЕВАЧ Баја Мали Книнџа наступио је недавно у Оџацима.
17. 04. 2026. у 21:53
Први наступ после киднаповања: Данијел Кајмакоски специјални гост на концерту код Шејле Зонић и Принца од Врање (ФОТО)
ПЕВАЧИ Шејла Зонић и Принц од Врање одржали су вечерас велики концерт "Душа Балкана 2" у препуној МТС дворани.
17. 04. 2026. у 21:41
Магија која се чекала: Шејла Зонић и Принц од Врање поново "душом Балкана" разгалили престоницу (ФОТО)
НАКОН што су првим заједничким концертом подигли летвицу високо, Шејла Зонић и Стефан Здравковић, познатији као Принц од Врање доказали су засто важе за неприкосновене владаре емоције и балканског мелоса.
17. 04. 2026. у 21:22
Коментари (0)