У ИНАТ ДУШМАНИМА: Вишња Петровић и Урош Живковић постали прави милионери (ФОТО)

ПЕВАЧИ Вишња Петровић и Урош Живковић великом прославом обележили су успех своје дуетске песме "У инат душманима" и милионске прегледе ове нумере на дигиталним платформама .

У ИНАТ ДУШМАНИМА: Вишња Петровић и Урош Живковић постали прави милионери (ФОТО)

Фото Новости


Екипа "Вечерњих новости" била је присутна на промоцији, бележећи све узбудљиве тренутке.

Ова песма представља значајан корак у њиховој каријери и прилику за ново креативно изражавање. Сви присутни могли су осетити позитивну енергију и узбуђење које је владало током промоције, а огроман број фанова и пријатеља окупио се у самом срцу престонице.

- Овде смо снимили диван спот и одлучили смо да вечерас овде направимо промоцију поводом ове песме. Ја музику одувек делим на добру и лошу и ја приватно волим народну музику и увек се питам зашто мене људи доживљавају као неког поп извођача. Ја сам стварно тешки фолк. Верујем да је то због мојих наступа на којима певам доста песама Наташе Беквалац и Ане Николић - рекла нам је Вишња.

- Ја сам се сјајно нашао у народњацима. Ко оде код Вишње на наступ, чуће свашта лепо. Мада, некад просто пева песме које она воли - додао је Урош.

Нема сумње, да ће њихова песма и даље и те како слушати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

РАЗМИШЉАЛИ СМО О УСВАЈАЊУ ДЕТЕТА, ПОКУШАЛИ МНОГО ПУТА Болна исповест Јашара о борби за потомство - Ишли смо свуда, нажалост, није ишло