БИЛО ЈЕ ЛЕПО И ТУРБУЛЕНТНО: Милица Тодоровић за "Новости" о "животној" песми, трајању, успонима и падовима (ФОТО/ВИДЕО)

Душан Цакић

15. 10. 2024. у 20:40

МУЗИЧКА ЗВЕЗДА Милица Тодоровић недавно је, уочи рођендана, објавила нову песму "33".

БИЛО ЈЕ ЛЕПО И ТУРБУЛЕНТНО: Милица Тодоровић за Новости о животној песми, трајању, успонима и падовима (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Новости

Милица се једно време повукла из јавност, а сада је открила и због чега.

Фото: Новости

- Данас се емоције баш мешају, већ сам плакала... Промовишемо песму "33" то је моја животна песма и желим да најавим са њом нову еру Милице Тодоровић и кроз њу ћете сазнати због чега сам оволико дуго избегавала интервјуе и кроз шта сам све пролазила.

Фото: Новости

Музичка звезда је истакла шта би рекла младим људима који започињу каријеру.

- Останите своји, немојте да вас понесе слава, јер од тога нема ништа. Понесите васпитање из куће и чувајте се, јер овај посао није лак. Само чувајте то у себи.

Фото: Новости

Комплетан интервју са Милицом погледајте у наставку:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Реновирали све: Тина Ивановић и њен бивши супруг након развода продају кућу вредну 650.000 евра