НОВЕ ОПТУЖБЕ ЗА ДИДИЈА: Тројица мушкараца оптужили Комбса за напаствовање

Танјуг

12. 12. 2024. у 20:45

ТРОЈИЦА мушкараца поднели су одвојене тужбе суду америчке савезне државе Њујорк у којима су навели да их је репер Шон "Диди" Комбс силовао, пренели су данас амерички медији.

НОВЕ ОПТУЖБЕ ЗА ДИДИЈА: Тројица мушкараца оптужили Комбса за напаствовање

Фото Shutterstock

Тужитељи, које заступа адвокат Томас Ђуфра, навели су да им је Комбс сипао дрогу у пиће, а потом их напаствовао док су били без свести, пренео је лист Њузвик.

Како је наведено, ови догађаји одиграли су се у периоду од 2019. до 2022. године.

Најновије оптужбе против познатог музичара су део све већег броја тужби које су поднете против њега протеклих месеци, а терете га за напаствовање и насиље.

Комбс (55) се налази у затвору у Бруклину од септембра након што су га ухапсили федерални агенти, подсетио је лист.

Тужиоци су навели да је Комбс користио своју пословну империју и утицај да принуди жртве на секс и све то потом снимао.

Музичар је негирао кривицу за оптужбе које га терете за рекетирање, секс трафикинг и навођење на проституцију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ЈОКИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Лука Дончић издоминирао Индијану па прескочио Србина у борби за МВП