КО ТЕ ЉУБИ ОВЕ ЗИМЕ: Александар Аца Софронијевић направио лом за Нову годину, па приредио изненађење на Божић (ФОТО/ВИДЕО)
НАШЕМ најпопуларнијем хармоникашу Александру Аци Софронијевићу протекле године све је ишло као подмазано, а тако се наставило и у првим данима 2025. године.
Фото: Бојан Стевановић
Популарни Софра за Нову годину одржао је сјајан наступ у крагујевачкој Рачи, где су њега и његов оркестар слушале стотине људи, а да је атмосфера била фантастична.
Фото: Бојан Стевановић
А, потом је на Божић своју публику обрадовао и песмом и спотом.
У питању је нумера "Ко те љуби ове зиме", легендарног композитора Добривоја Доце Иванковића, за коју је Софра урадио нови аранжман.
Фото: Бојан Стевановић
- Ове године сам одлучио да овај посебан празник улепшам свима нама са једном новом (старом) песмом. Песма се зове ‘Ко те љуби ове зиме’, и емоције које доноси су фантастичне – савршене за овако лепе и топле тренутке - рекао је Софра за "Вечерње новости", а ову дивну стару песму у новом руху можете послушати у видеу испод:
Препоручујемо
НИКАД НЕЋЕШ ЗНАТИ: Милица Тодоровић објавила најлепшу баладу до сада (ФОТО/ВИДЕО)
08. 01. 2025. у 21:35
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Милановић изненадио све: "Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат"
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић поручио је да његова земља нема непријатеља осим Србије, и упозорио да се Европска унија све више удаљава од мировног пројекта и јача процесе наоружавања, уз ограничен утицај мањих држава.
24. 04. 2026. у 11:29
Коментари (0)