"ЖИВОТ ЈЕ НЕПРАВЕДАН" Мили претужан након вести о смрти Саше Поповића

Јована Шведић

01. 03. 2025. у 20:45

ОСНИВАЧ Гранд продукције преминуо је након тешке болести, а Мили који је већ годинама део жирија "Звезде Гранда" огласио се за Курир тим тужним поводом.

ЖИВОТ ЈЕ НЕПРАВЕДАН Мили претужан након вести о смрти Саше Поповића

Фото: АТА имагес

- Чуо сам, верујте ми да не знам шта да кажем у овом тешком тренутку. Управо је дошла вест до мене. Желим да изјавим своје најискреније саучешће Сузани и породици . Живот је такав неправедан. Чак и сад кад је све направио и заслужио да мирно проживи окружен свима нама који га неизмерно волимо, десила се таква неправда.

Подсећамо, после кратке и тешке болести, преминуо је Саша Поповић, оснивач и креативни директор Гранд продукције. Тим поводом послато је и саопштење за јавност:

Са неизрецивом тугом обавештавамо јавност да је данас, после кратке и тешке болести, преминуо Саша Поповић, оснивач и креативни директор Гранд продукције.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА! Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.

17. 09. 2025. у 16:41

Коментари (0)

КОГА БРИГА ЗА БАСТИЈАНА ШВАЈНШТАЈГЕРА? Ана Ивановић: Не желим да ово икада престане!