ВЕЛИКИ ПОВРАТАК ЗВЕЗДЕ ДЕВЕДЕСЕТИХ: Ела Би на снимању са чувеним инфлуенсером (ФОТО)

Душан Цакић

04. 03. 2025. у 18:05

БРАНКИЦА Цебаловић, алијас Ела Би која је деведесетих била једна од највећих звезда у Србији и шире, после паузе дуге више деценија враћа се на сцену у великом стилу.

ВЕЛИКИ ПОВРАТАК ЗВЕЗДЕ ДЕВЕДЕСЕТИХ: Ела Би на снимању са чувеним инфлуенсером (ФОТО)

Фото: Немања Љубичић

Наиме, Ела је снимила дует са чувеним црногорским инфлуенсером Јоџиром.

Фото: Немања Љубичић

Спот је сниман у једном београдском клубу, а певачиц је изгледала једнако лепо и атрактивно као пре двадесет и вишегодина, што можете видети на фотографијама. За "Вечерње новости" открила је шта се тренутно дешава код ње.

- Иако сада живим у Немачкој, за Србију ме везују најлепше успомене. Радујем се што сам опет овде и што ме публика није заборавила. Драго ми је што има све више концерата на којима се изводи музика деведесетих и што публика зна све песме. Моја нова песма "Опиум" је у мом стилу, певљива и пуна позитивне енергије. Јоџир је овој песми дао модеран печат. Он је момак овог времена и мислим да ће се публици допасти наша заједничка енергија. Песму смо снимили у продукцији Аце Софронијевића, а спот потписује Дејан Милићевић. Енергија на снимању била је сјајна и то ми је знак да ће песма бити хит у дискотекама. Хвала и аутору, текстописцу Зорану Милинчићу, који је ме је мотивисао да се са овом песмом вратим на музичку сцену и опет пробудио у мени ону искру која одувек сија - истакла нам је денс звезда, а Зоран Милинчић је додао:

- Ела и даље има исту енергију и чаробан глас који може да изнесе сваку песму. У дуету са Јоџиром помериће своје границе и верујем да ће песма покупити све могуће симпатије код публике".

Фото: Немања Љубичић

И док публика са нестрпљењем чека велики повратак једне од највећих звезда деведесетих, народ и даље слуша њене старе хитове попут "Ајкуле" и "Камиказе". Подсетимо, Ела Би је у браку са Љубом Цебаловићем, некадашњим чланом такође популарне групе "Бит Стрит". Имају четворо деце, а како су малишани порасли, она је одлучила да се врати својој првој љубави, музици. Како сазнајемо, песма и спот "Опиум" угледаће светлост дана до краја марта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу

УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"

РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.

29. 10. 2025. у 17:43

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

ЛЕПОТИЦА ПРОГОВОРИЛА ПРВИ ПУТ ОД РАСКИДА СА ТОМОМ КРУЗОМ: Ана де Армас отворила душу и открила како се осећа после љубавног бродолома