ПРИНЦ ОД ВРАЊЕ СА КРАТКОМ КОСОМ, СКРОЗ ЈЕ НЕПРЕПОЗНАТЉИВ: Ево како је изгледао као тинејџер (ФОТО)
ПЕВАЧ Принц од Врање, победио је на овогодишњем такмичењу на избору за "ПЗЕ 2025", а како га сви памте по дугој коси и бради, мало ко је имао прилику да види како је изгледао као тинејџер.

Foto: RTS Printskrin
Наиме, Принц је био у скроз другачијем фазону, ако је судити по фотографијама које је качио на друштвене мреже, те се јасно види да је имао кратку косу и није волео дугачку браду.
Данас има врло препознатљив стил и прави је мамац за девојке, те многи причају да ће и у Европи, односно Базелу, где ће нас представити, одушевити нежнији пол стилом и харизмом.

Foto: princ_od_vranje / Facebook
Подсетимо, Принц од Врање однео је победу на синоћном такмичењу "Песма за Евровизију", те ће својом нумером "Мила" представљати Србију на Евровизији у Базелу.
Он се потом огласио на свом Инстаграму путем сторија где се захвалио свима, а потом се дотакао ситуације са "Harem Grls".

Foto: princ_od_vranje / Facebook
- Дешавало ми се да ми стижу поруке од мушкараца, где су ми тражили да се удаљим од њихових жена, а ја ништа са њима нисам имао, одговорим им само са "Хвала" када ми напишу "Браво".
Има доста љубоморе. Када се такмичиш на "Песми за Евровизију" теби инбокс буде препун порука, а ја сам у том моменту био фин и мислио да баш свима треба одговорити - рекао је недавно певач.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО - ПЗЕ 2025: Прва изјава Принца од Врање након победе
Препоручујемо

ТРАЖЕ ДИСКВАЛИФИКАЦИЈУ ПРИНЦА: "Ово би требало да буде довољан разлог, зар не?"
01. 03. 2025. у 13:38

"ОТКРИЋУ ВАМ ТАЈНУ" ЈК на Евровизији под заставом еx-Yu државе: Зар и Србију да порази?
01. 03. 2025. у 11:01

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

РАЗВОД АНИ ТЕШКО ПАО: Једна фотографија је доказ колико ПАТИ
НЕКАДАШЊА тенисерка Ана Ивановић, ухваћена је на плажи у опуштеном издању, али оно што је свима запало за око јесте избор књиге коју је држала у рукама.
18. 08. 2025. у 07:20
Коментари (0)