ЖЕЉКО И МИЛИЦА МИТРОВИЋ ОПРОСТИЛИ СЕ ОД САШЕ ПОПОВИЋА: Ако један другом треба понешто и да опростимо, мислим да је сад тај тренутак
ВЛАСНИК "Пинка", Жељко Митровић и његова супруга Милица, опростили су се од Саше Поповића, који је преминуо 1. марта након борбе са опаком болешћу.
Фото: Антонио Ахел/АТА имагес
Жељко Митровић је за Сашу Поповића направио песму, коју му је и посветио, те му се обратио емотивним речима.
- Обележити епоху сопственом енергијом и талентом је таленат и посебност коју немају сви! Саша Поповић је свакако један од људи који је својим радом, талентом и посвећеношћу био и остао човек који је неколико деценија био творац, некад хваљене а некад критиковане музичке сцене целог овог поднебља, а то свакако није лако. Најважније признање, признање народа је свакако добио као никада нико!!! Драги Сале једно је сигурно, био си добар човек, пријатељ, муж и отац, а то је можда и важније од свега! Многе битке смо добили заједно, неке од њих си добио сам, неке си добијао и за све нас, али последњу битку који си водио, битку за сопствени живот, изгубио си јер њу ћемо изгубити сви, то је битка са много јачим и не може се добити, али си ти успео, драги Сале, да учиниш да наставиш да живиш својим радом и делом, које ће бити препознатљиво и у много будућих генерација које ће знати да је постојао ВЕЛИКИ САША ПОПОВИЋ који је имао храбрости да јавно каже, “само народ може оцењивати мој рад и дело”, и да одабереш “СВОЈ ПУТ” о чему и говори ова песма коју сам ти данас посветио! А народ три деценије недвосмислено се опредељивао најпре за "ЗАМ" а затим за "ГРАНД", и славио дане у недељи када су се емитовале твоје емисије на телевизији! Ако један другом треба понешто и да опростимо мислим да је сад тај тренутак и знај да ћемо и тамо где идеш пре или касније опет бити заједно и свакако опет нешто измаштавати! Буди ми добро и спокојно тамо где данас идеш! Воле те твој Пинк, Милица и Жеx! - написао је власник и директор Пинк медиа гроуп, Жељко Митровић.
Препоручујемо
"ЧИКА ЈЕ БОЛИД" Ко је девојчица из "Лепих села" и како данас изгледа (ФОТО)
21. 02. 2026. у 22:54
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
21. 02. 2026. у 20:31
КРИСТИНА РАДЕНКОВИЋ ЗАБРИНУТА: "Вадила је крв, понашала се чудно..." (ФОТО)
21. 02. 2026. у 20:01
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.
20. 02. 2026. у 22:47
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)