ПРЕМИНУО СРПСКИ ГЛУМАЦ: Играо је у "Тесној кожи" и "Жикиној династији"

Јована Шведић

06. 03. 2025. у 18:16

ЈУГОСЛОВЕНСКИ глумац, Љубивоје Павловић Љуба, који је имао мале, али запажане улоге, је преминуо.

ПРЕМИНУО СРПСКИ ГЛУМАЦ: Играо је у Тесној кожи и Жикиној династији

фото: wiktionary

- У 17:30 је преминуо мој отац Љубивоје Павловић. Познат је био као трговац у табачници у Пожаревцу и као југословенски епизодни глумац у више од 20 филмова - пише између осталог у објави сина.

Подсетимо, Љуба Павловић било га је у два дела "Жикине династије", "Тесној кожи", више делова серијала "Ћао инспекторе", "Мољцу", "Берлин капут", "лаф у срцу" и многим другим.

Опело ће се служити у суботу 12 часова на Новом гробљу у Пожаревцу, како је обавестио његов син.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА У ЈОШ 106 ОСНОВНИХ ШКОЛА: Почео трећи циклус едукативног школског програма за четвртаке