30 ГОДИНА СА ВАМА: Петар Грашо приредио ноћ испуњењу музичким емоцијама (ФОТО)
РЕГИОНАЛНА музичка звезда Петар Грашо одржао је вечерас концерт пред београдском публиком у Сава центру.

Фото Новости
Поводом тридесет година успешне каријере, Грашо одржава турнеју под називом "Волим и постојим" као и назив једног од његових највећих хитова. Певач је запевао пред препуном Плавом двораном Сава Центра која је била испуњена до последњег седишта.
Певач се расположен појавио пред публиком у сивом оделу и браон ципелама и отворио концерт запевавши своје највеће хитове које је публика дочекала овацијама али јој се обратио и емотивним говором.
- Од мог последњег концерта у Сава Центру прошло је осам година можемо се наћи на пола...у међувремену су прошле две олимпијаде, два светска првенства нека деца која нису била у плану сада су већ у другом разреду основне. Пролеће је, није април у Београду већ март и за сваки наступ у Београду вежу ме дивне успомене, драги људи и пријатељи којих имам пуно овде.. Како сте ми, јесте ли океј?
Публика је са њим певала његове највеће хитове у глас а као што то обично бива његови највернији обожаваоци, жене биле су у већини.
Хрватски поп певач није крио одушевљење што се поново дружи са београдском публиком а у дворани се враћа после седам година.
Грашо је одабрао интимно дружење овог типа са публиком знајући да његове песме преносе праву емоцију и стижу до срца сваког посетиоца.

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)