"ПРОКЛЕТИ МОТОР, САНДУК НА 2 ТОЧКА" Слоба очајан због смрти колеге: "Школски, не могу да појмим да си погинуо"

ПЕВАЧ Слоба Васић, који је учествовао у музичком такмичењу "Звезде Гранда", опростио се од колеге и пријатеље Предрага Бошњака, који је данас настрадао.

ПРОКЛЕТИ МОТОР, САНДУК НА 2 ТОЧКА Слоба очајан због смрти колеге: Школски, не могу да појмим да си погинуо

Foto: Grand Parada / youtube

- Последњи поздрав, школски! Невероватно је шта се ових дана догађа! Просто сам ван себе! Не могу уопште ево ни сад да појмим да си ти погинуо. Проклети мотор! Људи, зависте у црно све са тим моторима проклетим! Сандук на два точка! Боже! Пеђа друже, нека ти је лака земља! Моје искрено саучешће породици - написао је Слоба.

Подсетимо, певач који се такмичио у "Звездама Гранда", Предраг Пеђа Бошњак, погинуо је у саобраћајној несрећи.

Како преноси "Суботица.цом", током послеподнева, око 16:35 часова, дошло је до тешке саобраћајне незгоде у којој је, као последица пада са мотора, живот изгубио Предраг Бошњак (1990), популарни певач из Суботице.

Трагедија се наводно догодила на заобилазном путу око Палића где је, како је за сада познато, Бошњак изгубио контролу над мотоциклом и са тешким телесним поведама пребачен у Општу болницу Суботица где је вечерас, и поред великих напора лекара, нажалост изгубио живот.

(Телеграф.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

КАКО ЋЕ СЕ СРБИЈА ПОСТАВИТИ? Шешељ открио шта ће се догодити на простору бивше Југославије