УМРО ЛЕГЕНДАРНИ ГЛУМАЦ: Ћерка открила узрок смрти, боловао од ове опаке болести
ЛЕГЕНДАРНИ глумац Вал Килмер, звезда филмова попут Бетмена и Топ Гана, преминуо је 1. априла у 65. години.
Фото: Pixabay
Његова ћерка Мерцедес Килмер потврдила је његову смрт за Њујорк тајмс у уторак.
Мерцедес је обелоданила и да је Вал Килмер преминуо од упале плућа, а додала је и да му је дијагностикован рак грла 2014. године, али да се касније опоравио.
Једно од последњих Кимлерових појављивања у јавности било је за своју ТваинМаниа фондацију почетком јуна 2019. године, након што се удаљио од рефлектора након здравствених проблема.
Препоручујемо
НАЈБОЉИ КОМИЧАР РОЂЕН НА ДАН ШАЛЕ: На данашњи дан рођен Миодраг Петровић Чкаља
01. 04. 2025. у 13:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)