БОГАТО И ШИРОКО: Певачицин муж изнајмио луксузни престонички хотел

Душан Цакић

29. 04. 2025. у 18:45

АЗРА Хусаркић само неколико дана пред порођај започела је тајни пројекат на којем је месецима уназад радила.

БОГАТО И ШИРОКО: Певачицин муж изнајмио луксузни престонички хотел

Фото: Младен

Оно на чему је дуго и напорно радила, и то са ауторима до којих није нимало лако доћи, са Банетом Опачићем, сада је почела да спроводи у дело.

Прва песма је бржег ритма, а Азра се у споту појваљује у неколико изазовних комбинација, чиме је поред гласа у песми, показала да као права звезда пази и на стас.

Фото: Mina Dishlenkovich

Иначе, Азра је уложила огроман новац у свој први албум, који ће поделити у два дела.

- Песма "Један" има превише симболике за мене, не само зато што је прва песма са мог првог албума, већ је обилежила мој живот, моју прву трудноћу и почетак неке нове дивне приче, а да у тренутку када сам је певала нисам ни била свесна тога. Надам се да ће ова песма као и цели албум наћи пут до ваших срца - истакла је Азра за "Новости".

Муж јој изнајмио цео луксузни хотел у Београду

Азра је на новим песмама напорно радила месецим уназад, а крајем прошле године је и тајно боравила у Београду где је у једном луксузном хотелу који је био изнајмљен само за њу, снимила неколико спотова.

Да не штеди на својој музичкој каријери и да је у потпуности посвећена сваком пројекту, говори и чињеница колико води рачуна о свом стајлингу, јер увек носи префињене комаде, који нису нимало јефтини, али и бира најбоље музичке сараднике са домаће јавне сцене.

Подсетимо, Азра се на медијском небу појавила пре тачно десет година, где је у једном такмичењу још као девојчица "купила" људе својим анђеоским гласом, али и посебном емоцијом.

Тек недавно, она се озбиљно посветила својој каријери коју, како је истакла, жели да гради степеник по степеник, темељно и искључиво квалитетом.

 

(ТЕЛЕГРАФ)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)

РУСКА војска је нанела удар оперативно-тактичким ракетним системом „Искандер“ на камп за обуку украјинских снага у Сумској области, при чему је, према наводима Министарства одбране Русије, убијено до 70 припадника Оружаних снага Украјине (ВСУ), укључујући 20 инструктора.

20. 05. 2025. у 21:12

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

ХРВАТ НА УДАРУ ЗБОГ ИЗЈАВА: Украјинцима си дао отровну торту, треба да те је срамота

ХРВАТ НА УДАРУ ЗБОГ ИЗЈАВА: "Украјинцима си дао отровну торту, треба да те је срамота"

НА ИНТЕРНЕТУ не престају коментари на рачун Марка Бошњака, а све због његових изјава после Евровизије, на којој је певач ове године представљао Хрватску. Раније су се на X-у појавиле оптужбе да је вређао друге такмичаре и да је тврдио да Украјина не треба да се такмичи на Евровизији. Марко се убрзо огласио на Инстаграму и све објаснио.

21. 05. 2025. у 08:48

Коментари (0)

Дукат јогурт – по вашем укусу