ОПЕРИСАНА БРАНКА СОВРЛИЋ: Хитно хоспитализована, тим лекара одлучио да мора да се интервенише

БРАНКА Соврлић хоспитализована је због болова у стомаку

ОПЕРИСАНА БРАНКА СОВРЛИЋ: Хитно хоспитализована, тим лекара одлучио да мора да се интервенише

Фото: N.Skenderija

Након детаљних претрага установљено је да је у питању велика упала слепог црева, што је захтевало хитну интервенцију.

Фото: АТА имагес/А. Ахел

Она је пре неколико дана у току ноћи оперисана, тим лекара у Сарајеву одлучио је да се одмах мора реаговати због високе упале.

- Хвала Богу ,све је прошло како треба и ево јуче сам изашла из болнице. Трпела сам заиста велике болове, али стручни тим лекара и медицинског особља којима се овом приликом захваљујем на професионализму реаговали су брзо .Ускоро ћу опет на сцену и представићу нову песму. Ма, јака сам ја жена - изјавила је Бранка која се опоравља и одмара у свом дому у Сарајеву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)