НОЋ ЗА ПАМЋЕЊЕ: Петнаест хиљада људи певало у Сарајеву уз Аца Пејовића (ФОТО)

Душан Цакић

07. 06. 2025. у 17:35

САРЕЈЕВО је синоћ дисало као једно, јер је фолк звезда Ацо Пејовић приредио концерт који ће се дуго памтити.

НОЋ ЗА ПАМЋЕЊЕ: Петнаест хиљада људи певало у Сарајеву уз Аца Пејовића (ФОТО)

Фото: Зоран Илић/Горан Срданов

Више од 15 хиљада људи стало је под кров највеће сарајевске хале "Зетре", а сваки стих, сваки тон, певан је углас са емоцијом која се речима тешко може описати.

Публика је певала, плакали су, смејали се, славили музику и тражили неуморно бис, без обзира на чињеницу што концерт трајао више од три сата.

Фото: Зоран Илић/Горан Срданов

Редови фанова формирали су се сатима раније, медији су пренели да је концерт изазвао саобраћајне гужве у центру града, а еуфорија се осећала на сваком кораку.

Фото: Зоран Илић/Горан Срданов

- Сарајево је град у коме сам се увек осећао добродошло и који неизмерно волим. Хвала свима који су били, атмосфера је била сјајна, осећао сам се као код куће - овим емотивним речима се Ацо обратио свим присутним Сарајлијама.

На овом посебном путовању пратили су га супруга Биљана, ћерка Магдалена, пријатељи, кумови, људи који чине његову најужу подршку – сви су делили емоције са сарајевском публиком.

Фото: Зоран Илић/Горан Срданов

Тросатни спектакл додатно су увеличали и посебни гости: музичка звезда и легенда Халид Бешлић и млади талентовани Дејан Врана, чије време тек, како га је најавила регионална звезда, долази.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРБИ СУ ПОВЕЛИ И ЊЕГА! Албанци о човеку који је дошао са фудбалерима Србије у Тирану