ОН ЈЕ КРИВ ЗА ТО: Бојан "Лексингтон" због Аце Софронијевића "прешао" у народњаке (ФОТО)

Душан Цакић

23. 06. 2025. у 19:10

БОЈАН Васковић, фронтмен групе „Лексингтон“ важи за одличан вокал, али мало ко је знао да овај певач сјајно пева и народњаке, све док га у том светлу није представио Александар Аца Софронијевић

ОН ЈЕ КРИВ ЗА ТО: Бојан Лексингтон због Аце Софронијевића прешао у народњаке (ФОТО)

Фото: Бојан Стевановић

Наиме, Софра угостио је Бојана у својој ауторској емисији „Мајстори за душу“ која се протекле сезоне са успехом емитовала на првом програму РТС и пружио му прилику да се представи у сасвим новом издању.

Фото: Бојан Стевановић

Специјално за Бојана, наш прослављени хармоникаш урадио је нове аранжмане за старе народне песме „Тиха је ноћ“ коју је у оригиналу отпевао Предраг Живковић Тозовац, а компоновао Живадин Јанковић, и „Ја је зовем мени да се врати“ аутора Владе Дивљана, коју је прославио Јахија Грачанлић.

Реакције слушалаца су биле толико добре, да су обе песме већ недељама у трендингу на Јутјубу, а само неки од коментари све говоре:

„Не зна се шта лепше звучи, да л' фрула или Софра, а на крају шлаг на торту и Бокијев прелепи глас“, „Без увијања, сувишних додатака, глас тако чист и умилан, а тек оркестар“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?

ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".

21. 08. 2025. у 19:40

Коментари (0)

ЗНАТНО НИЖА КАМАТНА СТОПА: Искористите специјалну понуду