УРОШ ЖИВКОВИЋ ПИЈЕ РАКИЈУ КОЈУ ЈЕ ПРАВИО ТАТА ТАМАРЕ МИЛУТИНОВИЋ: Признао да ће се певати песме покојног Халида Бешлића (ФОТО)

Душан Цакић

13. 10. 2025. у 21:14

СВАДБА певача Уроша Живковића и његове изабранице Јоване већ сада се описује као једно од најупечатљивијих естрадних весеља.

УРОШ ЖИВКОВИЋ ПИЈЕ РАКИЈУ КОЈУ ЈЕ ПРАВИО ТАТА ТАМАРЕ МИЛУТИНОВИЋ: Признао да ће се певати песме покојног Халида Бешлића (ФОТО)

FOTO: Novosti

Славље је окупило бројне познате личности, пријатеље и колеге са музичке сцене, док је младожења у опуштеном и веселом расположењу поделио неке занимљиве детаље везане за организацију прославе.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Посебну пажњу привукло је његово наздрављање са ракијом коју је правио отац Тамаре Милутиновић.

FOTO: Новости

У току вечери очекује се и богат музички програм, а Живковић је најавио да ће се између осталог певати и нумере легендарног Халида Бешлића, које су део музичког наслеђа које окупља све генерације.Тиме је желео да ода почаст звуку уз који су многи одрасли и који је неизоставан на весељима широм региона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...