ВЕЧЕ ПРИЗНАЊА И УСПЕХА: Познати заблистали на додели награда "Клуб победника 2025" (ФОТО)
У ПРЕПУНОЈ свечаној сали београдског хотела „Москва“ одржана је манифестација Клуб победника 2025, догађај који је окупио истакнуте појединце из света уметности, културе, спорта, медицине, права, медија и бизниса.
Фото. Б.Живановић
Током вечери, 32 лауреата награђена су златном плакетом и статуом Клуба победника, као признање за изузетне професионалне и животне резултате.
Манифестација, одржана у организацији удружења „Мајско лето“ и продуцента Синише Ђорђића, протекла је у знаку гламура, емоција и снажних порука о истрајности, раду и очувању вредности. Уз присуство бројних медијских екипа, вече је имало карактер истинског друштвеног догађаја, али и покрета који слави најбоље што Србија има.
Програм је започео музички, поп-шансоном „Предрасуде“ у извођењу Александра Саше Кабиља, док је кроз вече публику водила водитељка Маријана Кутлача, дајући догађају додатну ноту елеганције и топлине.
Фото. Б.Живановић
Посебан акценат стављен је на чуваре традиције. Међу првим добитницима статуе Клуба победника нашла се легендарна музичка група „Легенде“, симбол трајности и аутентичности домаће музичке сцене, као и популарна телевизијска емисија „Прело у нашем сокаку“, која годинама негује културно наслеђе и дух заједништва. Признање је додељено и међународној манифестацији Срем Фолк Фест, једној од најзначајнијих фолклорних смотри у региону.
Фото. Б.Живановић
Вече је наставило да повезује генерације и жанрове – од кантаутора и поп-фолк звезда, преко рок легенди, до младих музичких снага. Међу лауреатима су се нашли Рада Манојловић, Дадо Топић и Невена Божовић, као и бројни извођачи и аутори који су обележили музичку годину.
Фото. Б.Живановић
Снажан аплауз испратио је и доделу признања спортској икони Милици Дабовић, као и истакнутим стручњацима из медицине, међу којима је проф. др Александар Милошевић. Сегмент вечери посвећен друштвеном утицају обележили су адвокат Горан Петронијевић, новинарка Љиљана Станишић, као и дугогодишња ТВ икона Сузана Манчић.
Фото: Б.Живановић
Сузана Манчић и Синиша Ђорђић
Посебно место заузела је и глумачка уметност, признања су додељена Браниславу Лечићу, Иви Штрљић и Ани Сакић, док је публику одушевила и награда Тијани Дапчевић за монодраму „Менопауза“.
Вече је симболично заокружено звуцима трубе, а признањем је овенчан Дејвид Бајрамовић, прва труба Гуче 2025. године, чиме је манифестација завршена у духу радости, традиције и победе.
Манифестација Клуб победника 2025 показала је да успех није пролазан тренутак, већ траг који остаје – у уметности, професији и људима.
Како је поручено на самом крају вечери - видимо се поново, међу победницима.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)