ОГРОМНА ЈЕ ЧАСТ, ХВАЛА ЉУДИМА И НАЈЛЕПШИ ПОКЛОН ЖЕНАМА: Бојан Васковић обрадовао фанове (ФОТО)
29. 12. 2025. у 17:55
НАКОН што је у рекордном року распродат и пети концерт заказан за 30. децембар, "Лексингтон" бенд још једном је показао да је један од најтраженијих домаћих бендова.
Повезане вести
ДЕВЕТ ПУТА ИСПИСАЛИ ИСТОРИЈУ: "Лексингтон" бенд окупио 40 хиљада људи у Сава центру и оборио рекорд Плаве дворане (ФОТО)
"ЛЕКСИНГТОН" бенд још једном је потврдио статус једног од највољенијих регионалних бендова, након што је у београдском Сава центру одржао чак девет концерата и пред публиком певао за укупно 40 хиљада људи.
16. 05. 2026. у 19:40
БОЈАН СЕ ОБРАТИО ПУБЛИЦИ И СКЛОНИО: Прекинут концерт "Лексингтон" бенда у Зајечару (ФОТО)
"ЛЕКСИНГТОН" бенд синоћ је одржао незабораван концерт у Зајечару, а у једном тренутку је дошло до неочекиваног преокрета.
05. 04. 2026. у 17:10
СМЕДЕРЕВО БИЛО НА НОГАМА: "Лексингтон" бенд направио концерт за памћење (ФОТО)
СМЕДЕРЕВО је суботу увече било у знаку емоције, музике и енергије каква се ретко виђа, јер је „Лексингтон“ бенд одржао концерт који ће се још дуго препричавати.
31. 03. 2026. у 18:10
ТИ НЕВОЉО МОЈА: Илда Шаулић специјална гошћа на последњем концерту "Лексингтон" бенда (ФОТО)
МОМЦИ из „Лексингтон" бенда вечерас наступају пред београдском публиком по девети, и последњи пут за ову годину у оквиру концертне турнеје.
15. 05. 2026. у 22:34 >> 22:35
НЕКА ОВО БУДЕ НАЈБОЉА НОЋ: Бојан Васковић овом песмом отворио последњи београдски концерт - "Лексингтон" бенд у свом пуном сјају (ФОТО)
МОМЦИ из „Лексингтон" бенда вечерас наступају пред београдском публиком по девети, и последњи пут за ову годину у оквиру концертне турнеје.
15. 05. 2026. у 22:26
Најновије из рубрике
БРЕГА ПРИЗНАО: "Био сам заљубљен у Лепу Лукић, причала је простаклуке"
"БИО сам заљубљен у Лепу Лукић!"
22. 06. 2026. у 12:41
"КРСТИО САМ МУ ДЕЦУ" Зашто су Тика Шпиц и Ђоша прекинули контакт? "Апеловао сам, није ме слушао"
ДВОЈИЦА глумаца били су велики пријатељи, а њихова блискост крунисана је и кумством.
22. 06. 2026. у 11:35
АДЕЛ СЕ СПРЕМА ЗА ВЕЛИКИ ПОВРАТАК: "Снима нову музику у Лондону"
АДЕЛ наводно снима нову музику у Лондону - две године након велике паузе.
22. 06. 2026. у 11:31
ПРЕБОГАТЕ И ПРЕЛЕПЕ: Оне су 4 најлепше ћерке познатих из Србије, прича се да су на хиљаде евра уложиле у изглед (ФОТО)
СТАТУС најлепших и најзгоднијих понеле су 4 ћерке познатих звезда из Србије.
22. 06. 2026. у 11:03
"ДОБРО ДОШАО У МОЈ ЗАБОРАВ": Душко и Нора ставили тачку на везу?
НОРА је на Инстаграм профилу поделила снимак из луксузног БМW-а током вожње, док је у позадини ишла песма Ане Николић “Добро дошао у мој заборав“.
22. 06. 2026. у 10:35
Коментари (0)