НА КОНЦЕРТУ ПРЕМИЈЕРА НОВЕ ПЕСМЕ "ДА НЕКО ПИТА": Мирза Селимовић одржао други солистички наступ у Плавој дворани (ФОТО)
МУЗИЧКА звезда Мирза Селимовић вечерас је пред београдском публиком у Плавој дворани Сава центру одржао други велики концерт у оквиру турнеје "Пусти да верујем".
Фото: Новости
Видно расположен поздрављен бурним аплаузима отпочео је овај наступ пред Београђанима емотивном нумером „За душу узми ме“ која је дотакла све у пуној Плавој дворани.
-Хвала вам од срца што сте вечерас овде са нама. Хвала вам што сте дошли, ја ћу вечерас више да певам него што ћу да причам – обратио се Мирза на почетку спектакла.
Од самог почетка постало је јасно да ће ово бити вече за душу које ће испунити најлепшим осећањима све који су се нашли на Мирзином концерту.
Уследили су и други Мирзини хитови у којима је уживала публика, међу којима је било и драгих колега, као што су Александра Пријовић, Сале Тропико и Ана Севић.
Уочи наступа поделио је искрене и емотивне утиске о сарадњама, узорима и новим музичким надама.
Фото: Новости
Посебно је истакао задовољство због сарадње на новој песми "Да неко пита" са Бебом Балашевић, ћерком легендарног кантаутора Ђорђе Балашевић. Ипак, како каже, остаје жал што никада није имао прилику да укрсти глас са самим Ђолетом.
- То би била посебна част и искуство које се не заборавља - рекао је Селимовић
Говорећи о својој каријери, признао је да му ласкају поређења са Здравко Чолић, једним од највећих имена регионалне музичке сцене.
- Велика је част када вас пореде са таквим уметником. То је одговорност, али и мотив да будете још бољи.
Мирза није крио ни подршку млађим колегама, па је међу првима јавно стао иза младог извођача Јаков Јонизовић. Верује да је управо сада прави тренутак за нову генерацију.
- Мислим да је дошло време да се појави млада звезда која ће ујединити регион, а Јаков има све предиспозиције за то. Драго ми је због његовог успеха. Ја сам од оних који су га подржали на самом почетку - закључио је.
Фото: Новости
Публици је вечерас у Сава центру приредио концерт испуњен емоцијама, хитовима и искреном енергијом певача који је, како и сам каже, остао веран музици, али и људима који је чине посебном.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)