Лесковчани на једном месту: "Амадеус" и "Тропико" спремају незаборавну ноћ (ФОТО)
ДВА најпознатија регионална поп бенда, "Амадеус" и "Тропико", одржаће заједнички концерт под слоганом "Домаћински" на Летњој позорници у Нишу који је заказан 20. јуна ове године.
Фото: Приватна архива
Познати Лесковчани по први пут ће укрстити своје енергије, те ће све време заједно свирати на бини и показати зашто их обожава милионска публика.
Организатори овог пројекта осмислили су квалитетан програм у трајању од два и по сата, где ће певачи популарних састава Александар Цветковић и Бојан Тасић Џаја током спектакла све време бити један поред другог и певати највеће хитове које су обележиле деведесете и двехиљадите.
Фото: Александар Керекеш Кеки
Само неке од песама које су прославиле Тропико бенд попут: "Заувек твој", "Мислићу на тебе", "Све моје зоре", "Мислићу на тебе", "Ону моју", "Ако ти је до мене", "Не зови ме"..., али и чувене нумере Амадеуса "Лажу те", "100 посто", "Чија си ниси", "Београд", "Изнад колена", "Купи ме" и друге, само су неке које ће се наћи на репертоару заказане ноћи у Нишу.
Фото: Mr Yellow
- Част и задовољство је бити вољен тамо одакле долазиш, а Ниш је близу нашег Лесковца - истакао је "Новости" певач и фронтмен "Амадеуса" Џаја, а лидер "Тропика" Сале се надовезао:
- Веома се радујем сусрету са Нишлијама и обећавам да ћемо дати све од нас да задовољиво свачија очекивања. Оно што ми можемо да понудимо је квалитетна свирка, дружење, хитови и нова енергија. Драго ми је што ћемо се на бини дружити са пријатељима из Амадеус бенда који су годинама уз нас, и када је добро и када је лоше. Биће то заиста луда ноћ пуна позитиве и љубави.
БОНУС ВИДЕО:
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)