Има да гори: Ћана и Борко Радивојевић први пут заједно на овој сцени (Видео)

ПЕВАЧИЦА Ћана Митровић обрадовала је своје фанове на друштвеним мрежама. Објавила је видео најаву за велики концерт који ће бити одржан 13. јуна на Ташмајдану.

Има да гори: Ћана и Борко Радивојевић први пут заједно на овој сцени (Видео)

Фото: Приватна архива

У атрактивном видеу, Ћана је најавила спектакл уз стихове своје чувене песме „Здраво свима“, а посебну атмосферу употпунио је и Борко Радивојевић, са којим је заједно снимила ову најаву. 

Управо ће његов оркестар пратити певачицу на предстојећем концерту, што додатно подиже очекивања публике, а сама Ћана је кроз осмех поручила: „Има да гори!“

Занимљиво је да Ћана Митровић до сада никада није наступала на Ташмајдану, док ни Борко Радивојевић са својим оркестром није имао прилику да засвира на овој познатој београдској локацији. Управо зато, овај концерт носи посебну тежину и обећава вече за памћење.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

КАКВО ИЗДАЊЕ ДОМАЋИНА! Оваква Америка може догурати далеко на СП!