УКИНУТА ЕМИСИЈА ЖИКЕ НИКОЛИЋА: “Жикина шареница” се више НЕЋЕ ЕМИТОВАТИ, огласио се и водитељ

Блиц

23. 06. 2020. у 12:31

ЧЕЛНИ људи телевизије где ради Жика Николић одлучили су да формат који је трајао две године - угасе.

УКИНУТА ЕМИСИЈА ЖИКЕ НИКОЛИЋА: “Жикина шареница” се више НЕЋЕ ЕМИТОВАТИ, огласио се и водитељ

Фото: З. Кнежевић

Након летње паузе Живораду Николићу би требало да буде понуђен нови пројекат.

- Од момента када је Жика прешао у ружичасто јато, емисија је имала одличну гледаност. Водитељ је добио све што је желео, од великог студија до огромне продукције и слично. Током ванредног стања важила је забрана да особе изнад шездесет и пет година не смеју да напуштају своје домове, те Жика није могао да снима емисије, а сада су челни људи у разговору са Жиком дошли на идеју да угасе овај формат - објашњава извор близак овој телевизији и истиче да би Жики након летње паузе требало да буде понуђен нови пројекат.

Водитељ није желео да буде прецизан.

- У петак сам причао са Жељком Митровићем, чекам његов одговор. Требало би да се видимо ових дана. Видећу шта ће бити - поручио је Живорад Николић.

Подсећања ради, пре две године о трансферу водитеља Жике Николића са РТС на "Пинк" писало се данима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ОТПЕВАЛА ЛАМБАДУ ПА НЕСТАЛА: Пронашли су је мртву у запаљеном аутомобилу - покушај пљачке завршен трагично