ЗБОГ ЛОШЕ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ: Корона отказала највећи рок фестивал на југу Србије
ТРАДИЦИОНАЛНИ "Оверлоуд фестивал" у Владичином Хану који је требало да буде одржан 31. јула и 01. августа, отказан је због лоше епидемиолошке ситуације.

Фото: Д. Ристић
- У складу са одлукама и мерама које је донела Влада Србије и проглашења ванредне ситуације у више од 20 градова и општина због епидемије изазване корона вирусом, а имајући у виду да је здравље и безбедност свих учесника фестивала на првом месту, отказан је овогодишњи Оверлоад фестивал.
- До краја месеца биће објављени датуми за Оверлоад 2021. Срећно до следеће године - стоји у поруци организатора.
Пре три дана, најпре је отказан "Оверлоуд Метал Фестивал" који је требало да буде одржан 18. јула, као део пратећег програма.
На седмом по реду Оверлоад фестивалу, требало је да прве вечери наступе Крушевац Гето, Саншајн и Београдски синдикат, док су за друго вече најављени Артан Лили, Тексас Флад и Галија.
Препоручујемо

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО - КРАХ БРАКА АНЕ ИВАНОВИЋ И БАСТИЈАНА: Швајнштајгер скинуо бурму (ФОТО)
АКО се уопште и сумњало у развод Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера, сада дилеме више нема.
18. 04. 2025. у 07:51
Коментари (0)