ПЛЕС OKO ШИПКE: Једна од најлепших српских глумица залудела мушкарце на Инстаграму (ВИДЕО)

22. 07. 2020. у 11:59

ГЛУМИЦА Миона Марковић доказала се у серијама „Корени“ и пројекту Драгана Бјелогрлића у „Жигосани у рекету“, у ком је играла новинарку Ана Марију.

ПЛЕС OKO ШИПКE: Једна од најлепших српских глумица залудела мушкарце на Инстаграму (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм

Лепа глумица је време ванредне ситуације искористила да своју линију доведе до перфекције, а оно што је мало познато о Миони је да је она активан члан поле денс академије у Београду.

Из тог разлога многи су били изненађени када су на њеном Инстаграм профилу видели плес око шипке, који је својствен овом плесу.

Миона је поставила снимак на ком се увија око шипке, а многи су остали без текста када су видели како је атрактивна глумица спремна када је овај плес у питању.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸 Biće 🌸 . . . #poledancing #poleart #poledance #poledanceakademijabeograd #poledancer #polejallegra

A post shared by Miona Marković (@meseceva_kcii) on Jul 12, 2020 at 11:30am PDT

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ТРАМП БАЦИО МАПЕ СА СТОЛА, ОДРЖАО ПРЕДАВАЊЕ ЗЕЛЕНСКОМ: Прихвати руске услове за окончање рата!