БОЕМСКИ, ПОСЛЕ ДВА МОХИТА: Алекса Јелић запевао ванвременску нумеру "Квина"
ПЕВАЧ и балетан Алекса Јелић у последње време борави у Барселони, где се посветио вођењу ресторана, међутим, они који цене њега као уметника не треба да брину.
Фото Фејсбук/Алекса Јелић
То доказује и најновији снимак на његовој фејсбук-страници, где је син Драгог Јелића још једном показао своје сјајне вокалне способности.
Овога пута, међутим, Алекса није запевао неку своју песму. Ослоњен на шанк свог ресторана, пустио је глас одабравши чувену "Боемску рапсопдију" групе "Квин". Задатак - све само не лак, али Алекса га је бриљантно обавио. Уосталом, њему није страно да "ускочи у кожу" Фредија Меркјурија - то је већ учинио својевремено у телевизијском шоу-програму "Твоје лице звучи познато".
"И после два мохита, док се у рерни диже пита, запевах на сав глас, да је пао и трећи, репертоар би био већи", духовито је изримовао Алекса у коментару снимка. Његова верзија "Боемске рапсодије" измамила је одушевљење пратилаца на "Фејсбуку".
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)