НЕМА КОНКУРЕНЦИЈУ и овог лета Моника Белучи најпожељнија
MОНИКА БЕЛУЧИ налази се на одмору у Грчкој.
Фото ЕПА
Дестинација Италијанске диве тренутно је грчко острво Парос на којем ужива у друштву пријатеља.
Како и приличи опуштеном летњем одмору, одевне комбинације у којима обилази острво, одлази на купање или у ресторане врло су лежерне.
Већ смо имали прилике видети је у помало романтичној хаљини с тачкастим дезеном, а сада је показала да је у кофер спаковала и најпожељнији модел овог лета.
То је хаљина с тропским дезеном чију су популарност најавили Италијани 2019. године на Миланској недељи моде.
Моника ја је уз своју дугачку лепршаву хаљину украшену тропским мотивима носила натикаче с платформом.
Препоручујемо
ПОТПУНО ДРУГАЧИЈА ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЋ: Нови провокативни спот и песма “Дирај ми усне”
07. 08. 2020. у 18:32
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)