ЛАЖ ЈЕ ДА ЈЕ ПРИНЦ ХАРИ ПСОВАО: Није викао на баку
ПРИНЦ Хари није рекао преко телефона "шта се, дођавола, дешава" својој баки, краљици Елизабети Другој, када није хтела да Меган да дијамантску тијару коју је желела да носи на венчању 2018.
Фото ЕПА
А управо то тврди Омид Скоби, у новој књизи о војводи и војвоткињи од Сасекса "Проналажење слободе". Хари је, наводно, рекао: "Не знам шта се дођавола дешава, али ова жена би требало да да тијару мојој будућој супрузи.
" Извори са краљевског двора су тврдње да је војвода викао на своју баку потпуно неистините и смешне, јер је краљица особа коју Хари највише поштује и цени.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)