ГЛУМАЦ НЕЋЕ КАСКАДЕРА НА СНИМАЊУ "НЕМОГУЋЕ МИСИЈЕ 7": Круз пркоси смрти (ФОТО)

08. 09. 2020. у 23:59

ХОЛИВУДСКА звезда Том Круз (58), који тренутно у Норвешкој снима седми део франшизе "Немогућа мисија", у недељу је урадио немогуће, када је снимио сцене које пркосе гравитацији, наравно, без дублера.

ГЛУМАЦ НЕЋЕ КАСКАДЕРА НА СНИМАЊУ НЕМОГУЋЕ МИСИЈЕ 7: Круз пркоси смрти (ФОТО)

Фото ЕПА

Он је прво летео кроз ваздух, скочивши на мотору са огромне рампе на врху стрме планине Хелсеткопен. Затим је, у ваздуху, пустио мотор да падне, док је он наставио лет падобраном.

Очевици тврде да је пре снимања, овај скок четири пута испробаван. Док се акција одвијала, хеликоптер је све време пратио Круза, који седми пут репризира улогу агента Итана Хока.

Дан раније снимио је још једну опасну сцену, борбу на крову воза, такође без каскадера.
Због пандемије короне у Италији, снимање "Немогуће мисије 7" прекинуто је на пет месеци, што је довело до померања датума премијере на новембар 2021.

Фото ЕПА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.

18. 03. 2025. у 08:56

Коментари (0)

ХАОС У АЛБАНИЈИ! Многи побеснели, за све им крива Србија?!