ЈАДРАНКА БАРЈАКТАРОВИЋ ИЗБАЧЕНА СА ФЕСТИВАЛА У СРБИЈИ "Шокирани смо непоштовањем које је показала према земљи у којој је започела каријеру"

Биљана Ристивојевић

11. 09. 2020. у 13:49

САВЕЗ естрадно-музичких уметника Србије одлучио је да певачици Јадранки Барјактаровић ускрати могућност да учествује на фестивалима у њиховој организацији, након скандала који се десио када је пре неколико дана на наступу у Подгорици певала "Не може нам нико ништа, јачи смо од Србије".

ЈАДРАНКА БАРЈАКТАРОВИЋ ИЗБАЧЕНА СА ФЕСТИВАЛА У СРБИЈИ Шокирани смо непоштовањем које је показала према земљи у којој је започела каријеру

Фото: Принтсцреен

- У светлу најновијих догађаја везано за националистички испад певачице Јадранке Барјактаровић, СЕМУС је донео одлуку да ускрати гостопримство певачици на Сабору народне музике Србије планираном за ову јесен, као и са свих других манифестација које ћемо убудуће организовати - наводи се у саопштењу.

- Шокирани смо мржњом и непоштовањем које је Барјактаровићева показала према земљи у којој је започела каријеру и у којој је увек била дочекана као радо виђен гост. Надамо се да ће овој певачици бити наук из пристојности за убудуће, али и опомена свима онима који се баве уметношћу, да је такво понашање недопустиво и да неће бити толерисано, барем када је СЕМУС у питању - истакли су.

И неколико српских телевизија објавило је да код њих више нема места за Јадранку, а у питању су РТС, Прва, Пинк и ТВ Хаппy.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (18)

АРСЕНАЛ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Победа над градским ривалом била би велики корак ка дуго чеканој титули