АНА СТАНИЋ ОБЈАВИЛА СПОТ ЗА ПЕСМУ "МОЈЕ": Романтика на таласима

М. Ћ.

04. 10. 2020. у 10:20

ПЕВАЧИЦА Ана Станић у августу је објавила песму "Моје", чији је комплетан аутор, а сада се појавио и спот за ову нумеру.

АНА СТАНИЋ ОБЈАВИЛА СПОТ ЗА ПЕСМУ МОЈЕ: Романтика  на таласима

Фото АТА Images

Ана блиста док крстари рекама, а уз такав спот написала је потпуно прикладан коментар на "Фејсбуку":

- Драги моји непоправљиви романтици, надам се да препуштање води, ветру, таласима и заласку сунца, и вама као и мени доноси мир, равнотежу и јаснију слику свега што је у нама.

Станићевој није било тешко да се присети:

- До сада сам у својим спотовима ишла импровизованим лифтом, пела се покретним степеницама, возила аутобус и "ајкулу кабриолет", киснула сатима, стајала на минус 10 у тунелу за пробу авионских мотора, показивала знакове глувонемих, вежбала тај-чи, лежала на стаклу, ходала пругом, ђускала по улици са саобраћајем без дозволе за снимање, возила "мини" по козјим стазама Крита, партијала по крововима Њујорка, пребијала каскадере, певала усред експлозија и ломљаве стакла... Никада, међутим, нисам возила чамац, и то овако брз и леп. Обожавам што и то имам у новом споту, и у својој видео-историји.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МОРАЈУ ДА ПРИЧАЈУ СРПСКИ! ЈА МОГУ ДА ПОБЕГНЕМ, АЛИ НАТАЛИЈА... Никола Јокић о жени, деци, приватном животу