ЂАНИ ПОНОВО ПРЕКРШИО МЕРЕ! Полиција прекинула наступ - 500 људи у клубу, прекршене све мере против короне!
АКЦИЈОМ инспектора синоћ је у клубу Плажа језера Модрац у Лукавцу прекинут концерт за време кога су прекршене све мере које су предвиђене за сузбијање ширења корона вируса.
Фото: Принтсцреен/Инстаграм
Клубу, у којем је затечено око 500 особа, забрањен је рад.
Како се наводи, у клубу Плажа језера Модрац у Лукавцу синоћ је одржан концерт турбо фолк певача из Србије Радише Трајковића Ђанија и Колосеум бенда, коме је присуствовао велики број посетилаца.
Све епидемиолошке мере су прекршене у унутрашњости објекта, али и на платоу у непосредној близини улаза, где се налазио много већи број особа од дозвољеног, без маски и физичке дистанце.
То није први пут да се у Тузланском кантону крше мере надлежних, с обзиром на то да су такве ситуације забележене и на предизборним скуповима Странке демократске акције (СДА) у Градачу и Сребренику, где се у унутрашњости објеката окупио далеко већи број особа од дозвољеног.
Ђани је раније ове године био приведен када је прекршио полицијски час.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (2)