ЧЛАНИЦА ГРУПЕ "HURRICANE" ПОЗИТИВНА НА КОРОНУ: Била сам мало малаксала када сам осетила прве симптоме

Novosti online

21. 11. 2020. у 11:40

ЧЛАНИЦА популарне женске групе "Hurricane" заражена је корона вирусом.

ЧЛАНИЦА ГРУПЕ HURRICANE ПОЗИТИВНА НА КОРОНУ: Била сам мало малаксала када сам осетила прве симптоме

Фото ATA Images

Ксенија Кнежевић се након сазнања да је била у окружењу људи који су позитивни на корону и након првих симптома одмах тестирала, а на основу резултата од 18. новембра.

- Била сам мало малаксала када сам осетила прве симптоме и због тога сам одлучила да се тестирам. Сазнала сам да сам била у окружењу људи који су позитивни, што је показао и мој тест - рекла је она и додала:

- Мени је сада боље јер пијем лекове и на терапији сам. Надам се да ћу ускоро да се вратим свим активностима, а до тад гледам моје Ураганке преко телевизије - закључила је Кнежевићева.

Ивана Николић и Сања Вучић из групе нису се тестирале на корона вирус, јер се осећају добро, а са Ксенијом у физичком контакту нису биле две недеље.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

ШКОЛСКО ОДЕЉЕЊЕ НОВИХ ЖИВОТА СВАКЕ ГОДИНЕ: Фондација Mozzart донирала опрему Одсеку за биомедицинску потпомогнуту оплодњу ОБ Ваљево