ПОСЛЕДЊИ ПОЗДРАВ БРАТУ: Потресна читуња за бубњара Токана из Косовске Митровице (ФОТО)
БУБЊАР "Амадеус бенда" Бојан Златановић Токан (45), који је у уторак преминуо у болници "Др Драгиша Мишовић" у Београду, од последица короне, биће сахрањен данас у родном Лесковцу.
Фото: Принтсцреен
Читуља за Бојана Златановића Токана објављена је у новинама, а од музичара су се опростила "браћа из Косовске Митровице".
- Последњи поздрав брату. Браћа из Косовске Митровице - пише у читуљи.
Фото: Новостин
Бубњар групе "Амадеус бенд" познатији као Токан, преминуо је у 45. години од последица корона вируса. Бојан Златановић Токан рођен је 20.10.1975. у Лесковцу. Свирао је бубњеве и певао. Завршио је средњу музичку школу. Једно време је живео и радио и у Америци. Последње године свог живота живео је у Београду.
Препоручујемо
БОЈАН ЗЛАТАНОВИЋ САХРАЊЕН УЗ ЗВУКЕ БУБЊЕВА: Јецаји мајке одзвањали гробљем, Аца Амадеус одржао потресан говор (ФОТО/ВИДЕО)
26. 11. 2020. у 11:41 >> 14:00
ПОЧИВАЋЕ У РОДНОМ ЛЕСКОВЦУ: Данас сахрана бубњара Бојана Златановића Токана
26. 11. 2020. у 07:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПРВИ ПУТ ОТВОРЕН СТАЉИНОВ ТРЕЗОР Нашли су право благо - део заплењен Романовима: "Осећам се као Индијана Џоунс који отвара пећину"
"НЕМА много ствари које су још увек историјски тренуци у овом тренутку. А ово би могао бити један од њих."
30. 05. 2026. у 13:45 >> 13:45
Коментари (0)