"ОСАМ ДАНА ЈЕ БИО НА РЕСПИРАТОРУ": Бане Обрадовић о борби легендарног басисте са короном
29. 11. 2020. у 11:29 >> 12:44
БАСИСТА рок групе "Рибља чорба" Мирослав Миша Алексић преминуо је у 67. години од последица корона вируса.
Повезане вести
МИША АЛЕКСИЋ ИМА КОРОНУ: Басиста култног бенда "Рибља чорба" хоспитализован у КБЦ "Бежанијска Коса"
БАС гитариста рок групе "Рибља чорба" Миша Алексић (67) заражен је вирусом корона и у петак је смештен у Клиничко-болнички центар "Бежанијска коса".
14. 11. 2020. у 22:22
Најновије из рубрике
ИМАЛА ЧАК 115: Како је Аница Миленковић смршала 52 килограма за шест месеци - "Због стреса око сина сам се гојила"
ПЕВАЧИЦА је један период кубурила са вишком килограма.
24. 06. 2026. у 14:10
СЛАВНА ХОЛИВУДСКА ГЛУМИЦА ИМЕ СРПСКЕ КОРЕНЕ: Њено име носи снажну симболику
ОНА потиче из веома утицајне холивудске породице, а њено породично стабло спаја Балкан, Италију, Африку и Француску.
24. 06. 2026. у 12:52
"БИЛО ЈЕ ГРОЗНО": Славни водитељ открио како се осећа после сазнања да болује од рака
НАКОН суочавања с тешком болешћу, 66-годишњи Џереми Кларксон признао је да је добио нову перспективу и почео више да цени живот.
24. 06. 2026. у 12:20
"ОНА НЕМА ФАНОВЕ": Карлеуша није штедела Милицу Павлавић - упутила јој оштре речи (ФОТО)
СУКОБ између Јелене Карлеуше и Милице Павловић ескалира након прозивки о копирању визуелног идентитета албума 'Цака'.
24. 06. 2026. у 11:07
ДОК ЈЕ ВАЖИО ЗА НАЈЗГОДНИЈЕГ ГЛУМЦА У ХОЛИВУДУ ЗДРАВЉЕ МУ СЕ РАСПАДАЛО: Џо Манганијело тек сада открио да је водио седмогодишњу битку за
ЏО Манганијело открива тајну седмогодишњу борбу са здрављем која га је скоро коштала живота.
24. 06. 2026. у 10:35
Amir
29.11.2020. 12:53
Moja sucut obitelji Aleksic,Riblja Čorba je dio mog odrastanja podjednako su mi bili svi dragi,Bora je svakako prvi,a ostali iz prve i najbolje postave apsolutno podjednaki. Gledao sam dokum Uzaludno dozivanje andjela. Slava mu i hvala za sve koncerte na kojima sam bio prisutan
Mile ragbista
30.11.2020. 00:59
Misu sam poznavao iz vremena sos grupe,kada sam im radio koncerte,u apatinskoj komuni,davno je bilo,ali ostalo i danas sjecanje na misu velikog druga prijatelja,.neka te andjeli cuvaju prijatelju,iz sveta muzike,.