"МОРАМ ДА ВИДИМ ГДЕ ВОЗИМ, А И КУЛТУРНО СЕ УЗДИЖЕМ": Водитељка се присетила сусрета са Џејем - "Неодољив"

07. 12. 2020. у 18:25

ВОДИТЕЉКА Ивана Зарић присетила се сусрета са покојним певачем Џејем Рамадановским.

МОРАМ ДА ВИДИМ ГДЕ ВОЗИМ, А И КУЛТУРНО СЕ УЗДИЖЕМ: Водитељка се присетила сусрета са Џејем - Неодољив

Фото: Д. Мишић

Она је лепу успомену поделила на друштвеној мрежи Твитер.

- Џеј… Видео ме једном на аутобуској станици из кола и пита да ме повезе. Ускочим, ауто огроман, за њега нарочито, видим мешкољи се и провалим седи на некој дебелој енциклопедији. "То је најдебља коју сам нашао, морам да видим где возим. А и културно се уздижем". Неодољив - написала је Ивана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду