НЕНАД ЈЕЗДИЋ О ЏЕЈУ: Само неколико недеља пред смрт били су заједно - Много ме је инспирисао

Новости онлине

08. 12. 2020. у 14:49

САМО неколико недеља пред смрт, Џеј је говорио о свом глумачком искуству у новом филму "Викенд са ћалетом".

НЕНАД ЈЕЗДИЋ О ЏЕЈУ: Само неколико недеља пред смрт били су заједно - Много ме је инспирисао

Фото: В. Данилов/Новости

Певач је рекао да је све испало сјајно, и да је срећан што је имао прилике да учествује у таквом пројекту.

- Ја сам на фору нешто глумио, испало је феноменално - рекао је Џеј том приликом. Иако је био видно промукао и уморан, он је куцнуо у дрво три пута, и рекао само "Океј сам, мало сам се уморио само".

Сарадњу са покојним музичарем тада је одлично оценио и глумац Ненад Јездић, који игра главну улогу у филму.

- Доста ме је инспирисао. Он је један човек специфичне густине и тежине, и у маси својој и у садржају унутрашњем - рекао је Јездић тада.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!