ДОШЛА ЈЕ ТА НЕДЕЉА ЗБОГ КОЈЕ СМО УПАЛИЛИ СВЕЋЕ ЗА ТОБОМ: Џејева ћерка Марија поделила емотивну поруку за оца (ФОТО)

Новости онлајн

09. 12. 2020. у 22:46

ПЕВАЧ Џеј Рамадановски преминуо је 6. децембра у 57. години у свом дому на Дорћолу услед срчаног удара. Он ће бити сахрањен у петак у Алеји заслужних грађана на Новом гробљу.

ДОШЛА ЈЕ ТА НЕДЕЉА ЗБОГ КОЈЕ СМО УПАЛИЛИ СВЕЋЕ ЗА ТОБОМ: Џејева ћерка Марија поделила емотивну поруку за оца (ФОТО)

Фото: Принтсцреен/Инстаграм

Вест о његовој смрти потресла је читав регион, а друштвене мреже преплављене су опроштајним порукама, његовим песмама и емотивних речи за Џеја.

Његова ћерка Марија Рамадановски најтеже подноси очеву смрт, због чега је, како је и сама рекла, на лековима.

Она је била веома везана за Џеја, а од њега је наследила и таленат за певње. Марија је сада на свом Инстаграму поделила емотивну поруку која је сачуњена од назива Џејових песама.

- Дошла је та Недеља, због које смо упалили свеће за тобом. Данима ветрови ме ломе, чак ни фонтана Славија не ради, али смо ипак деца среће - стоји на њеном сторију.

Фото: Принтсцреен/Инстаграм

Иначе, Џеј је последњи пут отпевао дует управо са својом мезимицом, када су у једној емисији извели песму "Славија".

Фолкер је неретко истицао у својим интервјуима да је најпоноснији на своје ћерке  - Марију и Ану, а како је испричао његов зет Адил, последњи дан живота провео је управо са својом породицом.

- Знам да си се уморио, већ недостајеш свима. Твојој деци највише. Радује нас само чињеница да си последњи дан свог живота провео са породицом... са својим унуцима... нисмо ни слутили да ти је последњи - написао је певач на Инстаграму.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (1)

Запад у шоку, Русија слави: Конор Мегрегор постао православац!? Фотографије које је објавио изненадиле су свет!