ЖЕСТОК ОДГОВОР ЛЕГЕНДАРНОГ РОКЕРА: Хрватски писац напао Бору Чорбу, па добио бруталан одговор

Novosti online

13. 12. 2020. у 20:00

ХРВАТСКИ писац, новинар и колумниста Борис Дежуловић напао је фронтмена групе "Рибља чобра", а сада је и стигао одговор легендарног Боре Ђорђевића.

ЖЕСТОК ОДГОВОР ЛЕГЕНДАРНОГ РОКЕРА: Хрватски писац напао Бору Чорбу, па добио бруталан одговор

Фото Марина Пешић

- Београд се сам убио, није га убио ниједан несретник с Косова или из Крајине, Београд је убио Момо Капор, убили су га првосвештеници његовог асфалта, којекакви Минимакси, Боре Ђорђевићи и слични, градски отпад - рекао је Борис Дежуловић.

На ове прозивке одговорио му је Бора Ђорђевић из Љубљане.

- Не знам поменутог. Никад чуо. Мој пријатељ Недељко Попадић каже да мишеви пљују на лавове да би се чуло за њих - поручује Ђорђевић.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (1)

СУДБИНСКИ ПАРОВИ: Шест астро комбинација фаталне љубави